My Project 1 1

1. DIŞ TİCARET ZİRVESİ

1. dış ticaret zirvesi katılımcılarWhatsApp Image 2023-10-10 at 3.05.44 PM2.gun

DIŞYÖNDER ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nden Dış Ticaret Zirvesi…

Küresel ticaretin değişen kodları

Dış Ticaret Zirvesi’nde mercek altına alınacak.

 

Dış Ticarete Yön Verenler Derneği (DIŞYÖNDER) ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği ‘Dış Ticaret Zirvesi’ için geri sayım sürüyor.

Ticaret Bakanlığı’nın desteği ve katılımıyla Türkiye’de ilk kez STK Üniversite iş birliğinde düzenlenecek zirvede alanında uzman isimler, tüm boyutlarıyla dış ticaretin geleceğini ele alacak.

Zirvede Ticaret Bakanlığı Bakan yardımcılarının yanı sıra İhracat Genel Müdürü, Eximbank üst yönetimi, TİM Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Sekreteri gibi konuşmacıların yanı sıra, başarı hikayelerini anlatmak üzere pek çok kamu ve özel sektör üst düzeyi de zirvedeki yerini alacak. Ülkenin en yüksek ihracatını yapan firmaların yanı sıra, en sürdürülebilir, çevreci, inovatif, dijital ve girişimcisi seçilen firmlara da ödül verilecek olan etkinlikle, Türkiye’nin dış ticarette 9 aylık karnesi değerlendirilirken, dış ticarete makro bir bakış açısı da getirilmiş olacak.

Bahse konu panel 18 Ekim sabahı başlayıp tüm gün devam ederken, ertesi gününde ise yalnızca akademik çalışmalarla sürmeye devam edecek.

Siz de zirvede yerinizi almak istiyorsanız, katılım bileti için info@disyonder.org.tr adresine yazabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın